FACTS ABOUT EKONOMI HABERLERI REVEALED

Facts About ekonomi haberleri Revealed

Facts About ekonomi haberleri Revealed

Blog Article

BIST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

TÜRK Telekom’un gençlik markası Selfy’nin sunduğu sınırsız internetle kullanılan mobil Net 2023’te toplam fifty milyon GB’a ulaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı, milyonlarca öğrencinin merakla beklediği LGS kapsamındaki merkezi sınavın sorularını ve cevap anahtarlarını yayımladı. İşte sözel ve sayısal soruları ve cevap anahtarları

Detaylar netleşiyor: Gelir elde etme ve ev alma fileırsatı Sus işareti yaptı, tanımayan kalmadı! 'Atatürk'ten sonra duvardan inmeyen tek fotoğraf' Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Kemiklerim ağrıyor'

Vanguard’a göre Türkiye’ye yabancı yatırımcı girişi hızlanırken Citi, politika değişikliğinin Türk varlıklarına olan ilgiyi arttırdığını belirtiyor

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası rezervlerinde kritik eşik aşıldı. Merkez Bankası’nın swap hariç net rezervleri 4 yıl sonra bir ilk yaşadvertisementı.

Ama genel olarak bakıldığında hayatları boyunca herkesin karşılaştığı sorunlarla onlar da yüzleşebiliyor.

"Emekliler açlığa mahkum ediliyor" diyen Baş, staj ve çıraklık sigortasının da SGK başlangıcı sayılması gerektiğini belirtti.

“Bu terör eylemini Azerbaycan halkı advertına ve kendi advertisementıma şiddetle kınıyor, dimension, Rus halkına, mağdurların ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

TAV Havalimanları’nın two hundred milyon dolarlık yatırımla tamamladığı yeni dış hat terminali ilk yolcularını karşıladı. Kazakistan’ın kültürel ve ekonomik başkenti Almatı’ya hizmet Son dakika haberleri veren havalimanının kapasitesi yıllık fourteen milyon yolcuya çıktı.

121 kişinin hastaneye kaldırıldığı düşünülüyor ve aralarında az sayıda çocuğun da bulunduğu yaklaşık 60 kişinin durumunun 'ciddi' veya 'son derece ciddi' olduğu belirtildi.

Bu durum ucuz yemek arayan halkı belediyelerin işlettiği lokantalara yöneltiyor. İzmir Buca’daki belediye Haberler lokantasına gelenler, en temel ihtiyaç olan karnını doyurmayı en ucuz şekilde karşılamaya çalıştıklarını söylüyor

Küresel bölünme kur stresi yaratıyor Bugün TÜİK tarafından mightıs ayı enflasyon verisi açıklanacak lakin yaklaşık bir yıldır bize anlatılan zirveye... Bir sigara grubuna daha zam geldi Son dakika gelişmesi... May possiblyıs ayında birçOkay sigara grubuna zam gelmesinin ardından, haziran ayında da zam gelmeye devam ediyor. Son olarak Korea Tobacco and Ginseng Company (KT&G) grubu... Suudi petrol devinin hisselerine yoğun talep Suudi petrol devi Saudi Aramco'nun twelve milyar dolarlık hisse satışı, işlemlerin başlamasının ardından kısa bir sürede alıcılarını buldu. Aramco'nun hisse satışına gelen talebin ne kadarının yabancı yatırımcılardan geldiği belli olmadı. a hundred and twenty yıllık gelenek sona eriyor: Cenevre otomobil fuarı adres değiştiriyor Dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında Ekonomi Haberleri yer alan Cenevre Otomobil Fuarı'nın azalan talep nedeniyle bir sonraki etkinliğinin Katar'da yapılması planlanıyor.

İran, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Aslında TV ve sinema dünyasında senaryo gereği sevgili olan iki oyuncunun gerçekten birbirleri içinside of aşka düşüp evlenmesi şaşılacak bir durum değil. Kamera karşısındaki o yakınlaşma, gün geliyor kamera kapanınca da devam ediyor.

Altın fiyatlarının en ucuz olduğu ülkelere talep arttı! İşte altının değer kaybettiği ülkeler

Report this page